Služby

Zajišťujeme komplexní servis výpočetní techniky ( počítače, servery, tiskárny a další ), včetně dlouhodobých servisních smluv s výhodnými podmínkami a garancí doby zásahu.Součástí nabízeného řešení je nejen zpracování projektu, ale i vlastní realizace včetně dodávky nezbytných hardwarových a softwarových produktů.

Jsme certifikovanými partnery společností LENOVO, OKI, ESET, KERIO, BELKIN, a dalších...

 

Nabízíme

Služby poskytované naší společností se orientují zejména na dodávku řešení, podporu provozu IT, konzultační činnost (infrastruktura, bezpečnost), a následnou servisní podporu. Z naší široké nabídky si vybere opravdu každý. Tak neváhejte a kontaktujte profesionály.

Ostatní služby

Naše společnost nabízí už dlouhá léta své služby v oboru implementace informačních technologií, a s tím spojených služeb požadovaných Vámi, našimi zákazníky. Je to například návrh a realizace sítí LAN, zajištění připojení k internetu, telefonních linek vč. dodávky ústředen. Naši pracovníci mají bohaté zkušenosti v přípravě infrastrukturních návrhů a jejich realizace, včetně dodávky vhodného hardwaru od renomovaných partnerů.